Podnikání z práce

Dobrý den Vážení přátelé.
Lidé kolem infopodnikání z Firmy2.0 vymysleli heslo „Podnikání z pláže“. Moc se mě to líbí, taky se na to těším, ale tak hned to nejde.
A tak se musí začínat od píky, nebo spíš z práce. Byl bych nerad, aby si kdokoliv myslel, že někoho nabádám, a by budoval infopodnikání v pracovní době a dokonce na IT prostředcích zaměstnavatele.
Mám tím na mysli přesně moji situaci, kdy ve svém zaměstnání jsem často na cestách. Tento příspěvek například píšu, po práci, v sobotu v hotelu Park Evenue, v Expo v Singaporu, kde jsem na pětitýdenní služební cestě. Vlastně mě moje kočovné zaměstnání k ifopodnikání přivedlo.
Už léta se snažím vybudovat obchodní síť v jednom z nejpropracovanějším MLM, který má v Česku už patnáctiletou historii a je velmi úspěšný, né však pro mě. Ale nevzdám se! Klasikým způsobem se prostě obchodní síť, při takové fluktuaci, budovat nedá. O lidi se musíte starat a ne je do podnikání jen tak hodit a čekat že Vám začnou vydělávat. Proto mě zaujal pojem budování sítě na Autopiloita. Začal jsem pátrat, co za tím vězí a tak jsem se dostal přes pana Jozefa Gašpera až k Davidu Kiršovi a jeho Firmě2.0.
To je prostě něco úžasného a už druhým rokem všechny produkty studuju a postupně buduju svůj Infobyznys. Pro dnes vše. Ještě musím zpracovat všechny Liky, co mě přišly na Facebook na moji stránku www.marsmart.cz, kterou jsem celou vybudoval na služební cestě v Tajikistánu.

Pěkný den Jaroslav