MioWeb 2.0 je tady!

mioweb

Včerejší webinář Davida Kirše a jeho kolegů z Fy 2.0 byl super! Vyřešil mě přesně ten problém co mám. S Pavlem Říhou a s dalšími infokouči jsem zůstal trčet v polovině cesty. Nějaké weby pod WordPressem jsem sice už vybudoval, ale nejsem s nimi zcela spokojený a hlavně neprodávají. Včera jsem při Davidově tréniku zažil AHA moment, kdy jsem pochopil, že jeho pět stránek o kterých mluvil musí být na jednom webu. A já to měl rozházené na čtyřech doménách s čtyřmi hostingy. Musí to být všechno pohromadě, proč by měl zákazník pořád někam přecházet?! Už se těším, jak všechny své weby s Miowebem překopu a ještě mě domény zbudou.

Další super věc je ta technologie, ten software, který ve formě šablony nad Wordpresem řeší všechny mé potřeby – členské sekce , webináře, webmeetingy, práce s videi, práce s blogy atd. To mě pomůže urychlit spuštění Marspom Academy. Stačí jen dodělat obsah, nástroje teď už mám.

Super na tom bylo to, že jsem Mioweb dostal i s bonusem a za poloviční cenu 5.990,- Kč bez DPH. Normální a plná cena je 11.990,- Kč. Toto byla promoakce bezprostředně po Webináři a trvá ještě do dnešní půlnoci.
Odkaz na objednávku je zde: Mioweb objednávka