Můžeme být všichni Kouči? Musíme!

kouč

Nedávno jsem na internetu od jednoho infopodnikatele zaslechl větu že: „Nemůžeme být všichni koučové!“ Je pravda, že se s touto profesí s nástupem infopodnikání poněkud roztrhl pytel. Koučové rostou, jak houby po dešti! Je zcela přirozené, že když se člověk něco zajímavého, nového naučí, tak má tendenci to poslat dál. Viz třeba notorický známý Robert Kiyosaki.
Těm kteří byli průkopníky v tomto oboru, najednou roste z jejich vlastní setby konkurence. Je teda pravda, že ti kteří se nebojí delegovat a najmou si lidi na programování a další zajištění chodu firmy, konkurenci utečou a budou vždy vyčnívat. Většinou se noví koučové nestávají kouči ze zcela altruistických důvodů. Samozřejmě, že svůj vzdělávací systém chtějí prodat a vydělat na něm. Kdyby tomu tak nemohlo být, tak by veškeré produkty infopodnikání byly neprodejné.
Takže já vidím dvě cesty. První je, že si nakoupím nějakou infopodnikatelskou platformu a s ní pak vytvořím infoprodukt, který začnu prodávat. Určitě se při dodržení zásad „cesty zákazníka“ neubráním tomu, abych nenabídl nějaké školení. Ať už jako prostředek získání důvěry a navázání vztahu, nebo jako koncový produkt za peníze. A v tu chvíli se chca nechca stávám koučem. Potřebujete přece své investované peníze dostat zpátky a taky vydělat, aby to bylo rentabilní podnikání. To se ale povede pohříchu málo komu.
Takže zbývá druhá cesta. Použít nakoupenou platformu a své nabyté znalosti k vytvoření vzdělávacího systému pro budování síťového marketingu se spolehlivou zavedenou MLM firmou, která vám zajistí opravdový pasivní příjem a ne jen pseudoinfopodnikatelskou živnost. Můžete svým systémem školit, jak si vlastním infokoučingem budovat skupinu a svým downlinům buď systém dát jako nástroj pro zjednodušení psaní seznamu, budování databáze, kontaktování, pozývání, prezentací, folow-upů a budování týmu. Nebo ty schopnější vyzvat, aby se také stali infokouči, zainvestovali do infoplatformy a vytvořili si podle vašeho střihu vlastní vzdělávací systém, kde vystaví svou tvář ve svých videích, infoškoleních a webinářích a stali se tak Infoleadery ve Vaší skupině. V multilevelu je základním zákonem duplikace! Nejdříve se učíte, pak učíte a pak učíte učitele být učiteli. Proto pokud chceme mít opravdový pasivní příjem, a tak se postatrat sami o svůj důchod MUSÍME BÝT VŠICHNI KOUČI !!!

Tyto otázky budou tématem chystaného webináře, který spustím až se vrátím ze Singaporu a Fiji po 20. listopadu. Zkoušel jsem vysílat zkušebně odtud, ale přesto že kvalita internetu v hotelu Park Evenue je celkem ucházející, neměl by webinář, vzhledem k té vzdálenosti, potřebnou technickou kvalitu. Do chystného webináře se ale už můžete registrovat na stránkách mé internetové televize MSM Tv na adrese: www.marsmart-tv.cz. Zde mě můžete i zanechávat dotazy do diskuze.

Jinak MARSPOM – Academy je už před dokončením. Počítám, že už zítra udělám poslední úpravy a pustím ji na adrese: www.marsmart-money.eu do světa.
Pěkný den Jaroslav