Tak už to zas máme skoro za sebou!

DSC07005

Takže mě dovolte malou bilanci prošlého roku. Byl pro mě plnej práce na vytvoření mého prvního většího infoproduktu. Po poměrně úspěšném projektu www.marsmart.cz, jsem se rozhodl přebudovat ho na videokurz o infopodnikání doplněný o školící systém, jak budovat MLM. Chtěl jsem zúročit mé dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Nebudu zastírat, že mě k tomu vyprovokoval i „Revoluční markerting“ pana Ing. Černoty, do kterého jem na sklonku roku 2013 velmi neuváženě investoval. Myslím si však, že jsem se od něj i dost naučil, hlavně co se týká propagace produktu, když jsem analyzoval, co mě vlastně přimělo, abych si tento systém koupil.
Také jsem dost, tentokrát už uváženě, investoval. Koupil jsem si „Nakopávač infopodnikání“ od Pavla Říhy, který mě naučil pracovat s WordPressem a posléze i částečně s OptimizePressem. Dále jsem si rozšířil Smartemailing na 2.000 kontaktů, upgradoval na verzi 2.0. OptimizePress, z raději nezmiňovaných důvodů, ustrnul v polovině cesty a protože jsem potřeboval řešit urychleně členskou sekci svého produktu, zakoupil jsem si v létě MioWeb Fy2.0. Na něm jsem pak vybudoval tři nové weby www.marsmart-money.eu , www.marsmart-money.czwww.marsmart-tv.cz. Zejména ten první jsem podle návodu „Jak vybudovat prodejní web“ kocipoval pro prodej „MARSPOM – Academy“. Tu se mě podařilo do konce listopadu dokončit. Nakonec je z toho monstrprodukt čítající 48 videí po 20 minutách, což je 16 hodin videa! Vše jsem dodělával i na cestách. Některá videa jsou točená na jaře v Norsku, některá v Singaporu a některá i na Fiji. Po mém návratu z Tichomoří jsem pořádal webiníář ke spuštění MA. V pátek jsem přiletěl a v neděli ve 20:00 byl webinář, který jsem mohutně na všech frotách propagoval. To byl totální výbuch! Na vině byly, jak naschvál, momentální problémy se servery Google a tím pádem neustále padající Google Hangout. Že to nefunguje jak má, jsem si ověřil za týden, na webináři Pavla Říhy, který měl podobné problémy. Pokusil jsem se to napravit rozesláním Newsletteru se záznamem a prezentací. Myslím si ale, že mě to stejně mou databázi notně pošramotilo. Další rána byl vánoční newsletter opět směrovaný k prodeji MA. Firma 2.0 zcela bez varování zahájila upgrade na verzi SE 2.1. Lepší termín si vybrat nemohli! Sice tvrdili, že za to může seznam.cz, který v předvánočním shonu nestíhá rozesílat kampaně a že o tom získají od seznamu oficiální vyjádření, které mě pošlou. Ale do dnešního dne nic od Fy2.0 nepřišlo. Navíc se přiznali, že na tom celý adventní vikend makali. Na čem by makali, když by chyba byla jen na seznamu.cz?! Výsledek?… Další zničení databáze kontaktů. Prostě závěr roku byl patřičně hustej.
Trochu jsem si vylepšil náladu zakoupením a nastavením AffilBoxu Maria Roženského, jehož Affiliate Managerka Kateřina Střelcová mě jej velmi ochotně pomohla i v adventním čase suprově nastavit. Na výsledek se můžete podívat na adrese: www.partner.marsmart-money.eu Takže doufám, že pomocí AffilBoxu si svou pošramocenou databázi kontaktů opravím a podstatně rozšířím a také získám další prodeje „MARSPOM – Academy“.
Takže Vám, všem milým čtenářům mého blogu, přeju krásné Vánoce a do nového roku 2015 hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v osobním, pracovním i podnikatelském životě.

P1140118

Pěkný den Jaroslav