Udělejte svůj Byznys In!

XS Power Drink

P1090078
Začíná se měnit doba. Mladí si začínají uvědomovat, že je potřeba dělat něco navíc, aby se ve stáří nemuseli chodit pást. My jim ale musíme vyjít naproti. Nikoho dnes už nezajímá pracovat klasickým způsobem, tj. telefonovat v neděli odpoledne a vnucovat se lidem, které vůbec nezná, na následující týden. Můžete se do telefonu usmívat jak chcete a stejně Vám ten úsměv, po dvou hodinách telefonování a poslouchání těch na druhém konci drátu, zamrzne. Nebo klepat a zvonit na dveře cizích lidí s nějakou nabídkou. Tady si už koledujete přímo o inzultaci, nebo o trestní oznámení. Co je tedy pro mladé lidi přijatelné?
Dělat to nějak chytře, hlavně pomocí internetu a všeho co s ním souvisí.
Ale chytře, neznamená učit lidi jak pomocí internetu zase otravovat cizí lidi, tj. rozesílat spam.
Ideální je využít nového trendu infomarketingu, který razí Firma2.0 Davida Kirše a jeho přátel a naučit mladé, jak efektivně na internetu vydělávat peníze.
Dále nikoho mladého nebude asi zajímat např. obchod s drogerií nebo s úklidovými prostředky. I když my starší víme, že je to přesně to ono, co děla pravidelné obraty. K tomu ti mladí dojdou až si založí rodinu. Musíme nabídnout něco atraktivního, pořádat společné marketingové akce a párty spojené se zábavou. Udělat to prostě „kúl“. Dnes padají i taková tabu, jako že na byznysových akcích se nesmí konzumovat alkohol. Pokud například propagujete Power Drinky, tak se to dá spojit i s přípravou koktejlů. Udělat Power Drink párty s dobrou muzikou a dalšími „betelnými“ vychytávkami.

Pěkný den Jaroslav